Particip la Webstock

Particip la Webstock

Pe 17 octombrie 2025, particip la Webstock, ca blogger acreditat, cel mai mare eveniment de social media și comunicare online din România. Aștept să văd noile tendințe din social media și comunicare online în cadrul acestei conferinței. Sunt curios cu ce bloggeri și creatori de conținut mă voi întâlni cu această ocazie.

Evenimentul organizat de Evensys aduce optsprezece vorbitori și opt moderatori pe scenă într-un context axat pe aceste tendințe din jurul social media și comunicării online. Webstock continuă cu Webstock Awards, ce premiază campaniile online și proiectele din social media (șaisprezece categorii de premiere).

imagine: facebook.com/webstock

Sunt Mădălin Blidaru. Dacă vrei să îmi transmiți ceva, mă găsești la madalin [at] blidaru [dot] net sau pe diferite rețele sociale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *